درباه ما

برند جان بان به عنوان یکی از زیرشاخه­‌های شرکت سحر شهاب آسمانی در سال 1398 شکل گرفت تا با بکارگیری دانش متخصصان و استفاده از جدیدترین ماشین­‌آلات روز دنیا و با تشکیل شبکه فروش گسترده و کارآمد به تولید و توزیع محصولات، ملزومات و تجهیزات پزشکی متنوع مطابق استانداردهای روز دنیا در داخل و خارج از کشور بپردازد.
به این منظور، اندکی پس از شکل گرفتن این ساختار، با اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، اولین کارخانه گروه کالایی جان بان به نام ماسک جان بان با واردات جدیدترین ماشین آلات تمام اتوماتیک تولید ماسک سه لایه پزشکی در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان تاسیس شد. شروع به کار کارخانه ماسک جان بان تقریبا با همه­‌گیری بیماری کرونا در ایران و جهان همزمان شد، لذا مجموعه جان بان به منظور خدمت­‌رسانی به کادر درمان و عموم مردم در این دوران با حداکثر ظرفیت و به صورت شبانه روزی اقدام به تولید ماسک سه لایه استاندارد نموده است. ظرفیت تولید کارخانه ماسک جان بان 300 هزار قطعه در روز است لذا کارخانه جان بان در سال بیش از صد میلیون قطعه ماسک سه لایه بر اساس استانداردها و دستورالعمل­‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید و مستقیما در اختیار هموطنان گرامی قرار می­‌دهد.
به زودی با اخذ مجوزهای لازم خط تولید کارخانه­‌های بعدی جان بان برای تولید تعداد دیگری از ملزومات و تجهیزات پزشکی راه اندازی خواهد شد و گروه کالاهای جان بان در حوزه درمان و سلامت تکمیل می­‌گردد.

ماسک­‌های تولیدی در کارخانه جان بان در محیطی کاملا بهداشتی و ایزوله از بهترین و با کیفیت­‌ترین مواد اولیه دارای تاییدیه­‌های بهداشتی به وسیله دستگاه­ و ماشین­‌آلات تمام اتوماتیک، بدون دخالت دست، بر اساس الزامات ذکر شده در استاندارد ملی ایران به شماره 6138 تدوین شده برای تولید ماسک­‌های یکبار مصرف برای مصارف پزشکی و استاندارد اروپایی ماسک­‌های پزشکی به شماره EN14683 و استاندارد امریکایی تست کارایی ماسک­‌های تنفسی به شماره ASTM F2101-19 تولید و در بسته­‌بندی­‌های بهداشتی عرضه می­‌گردد.
محصول تولیدی علاوه بر طی مراحل کنترل کیفیت سخت­گیرانه در خط تولید کارخانه به صورت مستمر مورد آزمون قرار می­‌گیرد تا سلامت و کیفیت محصولی که به دست مشتری می­‌رسد مطابق استانداردها باشد. از ماسک­‌های تولیدی به صورت رندوم نمونه­‌برداری شده و آزمون­ه‌ای زیر بر روی آنها انجام می­‌شود:

نتایج تست­‌های انجام شده بر روی ماسک­‌های تولیدی این کارخانه همواره تاییدکننده کیفیت بالا و کارایی صحیح آنها بوده است.
شرکت سحر شهاب آسمانی برای تولید ماسک با برند جان بان کلیه مجوزهای قانونی لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ نموده و تولید ماسک در کارخانه جان بان تحت نظارت مستمر و مستقیم ناظران قرار دارد. ماسک جان بان دارای مجوز و استانداردهای زیر می­‌باشد :