تاییدیه­‌ها

  • Home
  • تاییدیه­‌ها

ماسک­‌های تولیدی در کارخانه جان بان در محیطی کاملا بهداشتی و ایزوله از بهترین و با کیفیت­‌ترین مواد اولیه دارای تاییدیه­‌های بهداشتی به وسیله دستگاه­ و ماشین­‌آلات تمام اتوماتیک، بدون دخالت دست، بر اساس الزامات ذکر شده در استاندارد ملی ایران به شماره 6138 تدوین شده برای تولید ماسک­‌های یکبار مصرف برای مصارف پزشکی و استاندارد اروپایی ماسک­‌های پزشکی به شماره EN14683 و استاندارد امریکایی تست کارایی ماسک­‌های تنفسی به شماره ASTM F2101-19 تولید و در بسته­‌بندی­‌های بهداشتی عرضه می­‌گردد.
محصول تولیدی علاوه بر طی مراحل کنترل کیفیت سخت­گیرانه در خط تولید کارخانه به صورت مستمر مورد آزمون قرار می­‌گیرد تا سلامت و کیفیت محصولی که به دست مشتری م‌ی­رسد مطابق استانداردها باشد. از ماسک­‌های تولیدی به صورت رندوم نمونه­‌برداری شده و آزمون­‌های زیر بر روی آن‌ها انجام می­‌شود :

نتایج تست­‌های انجام شده بر روی ماسک­‌های تولیدی این کارخانه همواره تاییدکننده کیفیت بالا و کارایی صحیح آنها بوده است.
شرکت سحر شهاب آسمانی برای تولید ماسک با برند جان بان کلیه مجوزهای قانونی لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ نموده و تولید ماسک در کارخانه جان بان تحت نظارت مستمر و مستقیم ناظران قرار دارد. ماسک جان بان دارای مجوز و استانداردهای زیر می­‌باشد :