خرید ماسک

  • Home
  • خرید ماسک

برای خرید ماسک سه لایه پزشکی، هر کجای ایران که باشید و به هر تعداد ماسک که لازم دارید، می­‌توانید وارد لینک زیر شده و ماسک مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خرید کنید، ماسک خود را درب منزل تحویل بگیرید و پس از بررسی صحت و سلامت کالا و مطابقت با شرایط ذکر شده، وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید.

ماسک­‌های ارائه شده با بالاترین کیفیت ممکن و دارای کلیه تاییدیه­‌ها و مجوزهای لازم است و در بسته­‌بندی بهداشتی برای مشتری ارسال می­‌گردد. کالای سفارش داده شده تا زمان تحویل دارای بیمه سلامت کالا بوده و از گارانتی عودت وجه به مدت یک هفته بر اساس شرایط ذکر شده در سایت فروشگاه اینترنتی برخوردار است.
جهت پیگیری خریدهای اینترنتی انجام شده، با تماس با شماره تلفن 02161930000 با بخش پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تماس حاصل نمایید.

خرید عمده ماسک
برای خرید عمده ماسک (بیش از 5 کارتن 2000 عددی) یا جهت انجام خرید برای ارگان­‌ها و سازمان­‌های دولتی یا خصوصی یا عقد قرارداد و سفارش خرید عمده ماسک با نمایندگان فروش کارخانه جان بان در استان خود یا مستقیما با کارخانه جان بان تماس حاصل نمایید.

تولید ماسک اختصاصی
با توجه به برخورداری کارخانه ماسک جان بان از جدیدترین تجهیزات و ماشین­‌آلات روز دنیا و نیروی انسانی متخصص و کارآمد و ظرفیت تولید روزانه بالا، همچنین اخذ مجوزها و تاییدیه­‌های قانونی لازم، برای اولین بار در ایران، امکان تولید ماسک اختصاصی برای مجموعه­‌ها و برندهای مختلف توسط این کارخانه وجود دارد. منظور از تولید ماسک اختصاصی، تولید ماسک با رنگ و جنس مورد نظر با امکان درج لوگوی مورد نظر سفارش­‌دهنده با فرآیند استاندارد (به صورت دوخت التراسونیک) بر روی بدنه ماسک و بسته­‌بندی به صورت تکی داخل سلفون با چاپ اختصاصی لوگو و توضیحات مورد نظر مجموعه سفارش­‌دهنده بر روی سلفون یا حتی چاپ و بسته­‌بندی در جعبه اختصاصی با نام و لوگوی سفارش­‌دهنده وجود دارد. برای سفارش ماسک اختصاصی با برند خود، با کارخانه جان بان تماس حاصل نمایید.

اخذ نمایندگی فروش
در صورتی که تمایل به بازاریابی برای فروش ماسک دارید، یا فروشگاه یا مرکز پخش دارید و می­‌خواهید عامل فروش کارخانه ماسک جان بان باشید یا تمایل به اخذ نمایندگی در شهر خود یا حتی نمایندگی انحصاری برای استان خود دارید با بخش امور نمایندگی­‌های کارخانه جان بان تماس حاصل فرمایید.